Telefon
WhatsApp
Şireci:
boem22

AK Parti Genel Merkezi tarafından başlatılan "Yüz Yüze 100 Gün" adlı proje Erzincan'da da start aldı.

Erzincan'da milletvekilleri, tüm il, ilçe ve belde teşkilatları vatandaşlar ile buluşacak, 20 yılda yapılanları anlatacak.

Gündem yoğunluğuna göre Bakanların da katılımının beklendiği ziyaretlerde Ekonomiden dış politikaya, eğitimden sağlığa her konuda sorular yanıtlanacak.

Program kapsamında 100 günün sonunda da tüm çalışmaları kapsayan bir rapor hazırlanarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve parti yönetimine sunulacak. 2023 seçimleri için uygulanacak stratejilerin yol haritası ortaya çıkarılacak.

"Erzincan Tarih Yazacak"

AK Parti Erzincan İl Başkanlığınca, "Yüz Yüze Gönül Gönüle" temasıyla güçlü bir etkileşim hedeflenen programla ilgili basın açıklaması yapıldı.

Yapılan AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci yaptığı açıklamada: "Gönüllere dokunarak 2023'te AK Parti'mizin ve Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da en güzel sonucu alması için Erzincan olarak tarih yazacağız.

Yaz boyunca 100 gün aralıksız devam edecek etkinliklerin gün gün itinayla planlandı.

Türkiye'nin yükselişine 2023'te de katkı sunabilmek, Erzincan'ın, ülkemizin kazanabilmesi için elimizden gelen gayreti, çabayı sarf edeceğiz.

Erzincan'ımızın her karış toprağında vatandaşlarımızın sorunlarını ve önerilerini dinleyeceğiz.

Bu 100 gün içerisinde 20 yıldır yaptığımız hizmetleri, hem dış politikayla hem iç politikayla hem ekonomide hem sağlıkta ve tüm alanlarda yapılmış hizmetleri vatandaşlarımızla paylaşacağız.

Hemşehrilerimizin ve vatandaşlarımızın Türkiye'nin geleceğine dair, Erzincan'ın geleceğine dair umutlarını, beklentilerini, sorunlarını, paylaşımlarını hep birlikte dinleyeceğimiz 'Yüz Yüze 100 Gün' konseptli bir çalışmayı AK Parti Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatmış bulunuyoruz.

"Vatandaşlarımız soracak, biz anlatacağız"

Bu programlara gündem yoğunluğuna göre Bakanlarımız, Erzincan Milletvekillerimiz ile Belediye başkanlarımız, yanı sıra il ve ilçe yöneticilerimiz katılacak.

Erzincanlı hemşehrilerimiz söyleyecek, soracak biz dinleyeceğiz, anlatacağız. Çözüm yolları arayacağız. Yazımız Tatilimiz Yok, Erzincan'ımız Var" ifadelerine yer verildi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!