Telefon
WhatsApp
Reflektör Tak Görünür Ol
boem22

Traktörlerin kara yolunda güvenli seyretmesi ve kazaya neden olmaması amacıyla "Reflektör tak görünür ol" projesi kapsamında düzenlenen etkinlik Vali Mehmet Makas’ın katılımı ile gerçekleşti.

Mertekli Jandarma Uygulama Noktası'nda düzenlenen programa, Vali Mehmet Makas'ın yanı sıra Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzincan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, Erzincan Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Şahin, çevre köy muhtarları ve çiftçiler katıldı.

Traktörler ve tarım makinelerinin neden olabileceği kazaların önüne geçilebilmesi amacıyla "Reflektör tak görünür ol" projesi kapsamında, ilk reflektörler Vali Mehmet Makas tarafından römorklara takıldı.

Yeni tarım sezonunun hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Vali Mehmet Makas; “Tarım teşkilatının desteği, jandarma ve emniyetimizin iş birliğiyle reflektörü olmayan traktörlerimize reflektörü ücretsiz takıyoruz. Gayemiz her zaman olduğu gibi 'insanı yaşat ki devlet yaşasın' şiarıyla vatandaşımıza hizmettir. Kazasız ve belasız bir tarım sezonu diliyoruz” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

ergan lastik

Erzincan Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği