Telefon
WhatsApp
Öğrenciler Balon Park İle Neşeleniyor

‘Polislerle Macera Adası’ Projesi Kapsamında Okullar Balon Park İle Neşeleniyor

Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’un talimatlarıyla, Erzincan şehir merkezi ve ilçelerdeki okulların bahçelerine, İl Emniyet Müdürlüğüne tahsisli olarak personeli kurulum ve kullanımı gerçekleştirilen ‘Balon Park’ çocuklara eğlenceli ve mutlu saatler yaşatıyor. Yoğun ilgi gören ‘Balon Park’ta bol bol zıplayan çocuklar, tırmanma parkurunda da birbirleriyle yarışırken keyifli bir gün geçiriyor.

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli, eğlenceyi çocukların ayağına getirdi. Erzincan merkez ve ilçe okulları dolaşması hedeflenen balon park, çocuklara heyecan ve eğlence ile buluşturmayı hedefliyor. Her gün farklı bir okulun bahçesine misafir olacak şişme oyun parkı, çocuklara büyük mutluluk ve heyecan yaşatıyor. Özellikle yoğun ders programı arasında soluğu oyun parkında alan öğrenciler, keyifli dakikalar yaşıyor.

Son olarak 5 Haziran 2023 günü Erzincan Tercan Mamahatun 17 Şubat İlkokuluna kurulan balon parka yoğun ilgi gösteren çocuklar heyecanlı, mutlu ve eğlenceli saatler geçirdi. Trambolinde zıplayan çocuklar tırmanma parkurunda birbiriyle yarıştı.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!