Minik Vali Albayrak, Herkesi Erzincan'ı Görmeye Davet Etti
Vali Aydoğdu, makamını miniklere devretti
Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ve Şehit Jandarma Uzman Çavuş Fırat Kılıç İlkokulu öğretmen ve öğrencilerini ağırlayarak, makamını 4. Sınıf Öğrencisi Beren Lizge Albayrak’a devretti.
Bütün dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Minik Vali, çocuklara bu bayramı armağan eden, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitleri rahmetle ve minnetle andı.
Valilik görevini başarılı bir şekilde yerine getiren öğrenci Beren Lizge Albayrak, tarihi eserleri, doğal güzellikleri, zengin kültürü ve misafirperver insanlarıyla Can Erzincan'ın mutlaka görülmesi gereken bir şehir olduğunu belirterek herkesi Erzincan'a davet etti.
Benzer Haberler
Sıcak Asfalt Çalışmaları devam ediyor
İl Genel Meclis Başkanı Şireci, Gazeteciler Günü ve Basın Bayramını Kutladı
Milletvekili Karaman, Gazeteciler Günü ve Basın Bayramını Kutladı
Kabadayı, Gazeteciler Gününü Kutladı
Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu’nun, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Başkan Aksun'dan Mesaj
Ergan dağı doğa sporları festivali başladı
Yatırımlar ve çalışmalar yerinde incelendi.