Mihrali Aksu, Millet Bahçesi’nde yapım çalışmaları devam ediyor
Kızılay Mahallesinde yeşilin ve dinlenmenin yeni adresi olacak olan Millet Bahçesi yapımında çalışmalar devam ediyor. Bu proje 20.000 m²'lik geniş bir alanda hayat bulacak.
Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda, Erzincan Belediyesi kente yeni parklar kazandırmaya devam ediyor. Kızılay Mahallesinde yeşilin ve dinlenmenin yeni adresi olacak olan Millet Bahçesi yapımında çalışmalar devam ediyor. Bu proje 20.000 m²'lik geniş bir alanda hayat bulacak.
Erzincan Belediyesi, yaptığı parklara çocuk oyun gruplarının dışında açık alan spor aletleri, yürüyüş yolları ve dinlenme alanları da yaparak her yaştan insan için hem spor yapma, hem de güzel bir zaman geçirme alanları oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor.
Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, Kızılay Mahallesi’nde yapımı devam eden Mihrali Aksu Millet Bahçesi tamamlandığında Erzincan’a ayrı bir değer katacak. Millet Bahçesi, sadece yeşil bir alan değil, aynı zamanda mahalle sakinlerinin ve ziyaretçilerin keyifle vakit geçirebileceği birçok imkân sunacak.
Kızılay Mahallesi’nde yapımı devam eden Millet Bahçesi, 20.000 m2 alan içerisinde çocuk oyun grupları, spor aletleri, yürüyüş yolları, kent mobilyaları ve içerisinde meydan barındıran bir yeşil alan olacak.
Benzer Haberler
Sıcak Asfalt Çalışmaları devam ediyor
İl Genel Meclis Başkanı Şireci, Gazeteciler Günü ve Basın Bayramını Kutladı
Milletvekili Karaman, Gazeteciler Günü ve Basın Bayramını Kutladı
Kabadayı, Gazeteciler Gününü Kutladı
Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu’nun, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Başkan Aksun'dan Mesaj
Ergan dağı doğa sporları festivali başladı
Yatırımlar ve çalışmalar yerinde incelendi.