Kaçağa Geçit Yok
Piyasa değeri 500 bin TL olan kaçak malzeme ele geçirildi
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İliç İlçe Emniyet Amirliği ekiplerince yapılan ortak çalışmalarda, İliç ilçe Merkezinde kaçak tütün mamülleri satışı yapan 2 iş yeri, 1 araç, 1 ikamet ve depo olarak kullanılan müştemilatlarında yapılan eş zamanlı aramalarda; 150 Puro, 123 Adet Elektronik Sigara Likiti, 76.040 Dal Bandrolsüz İçi Doldurulmuş Makaron, 13.400 Dal Bandrolsüz Boş Makaron, 54 Kg Açık Kıyılmış Tütün, 8.7 Kg Açık Nargile Tütünü, 500 gram Pipo Tütünü, 17 Paket 200 gramlık Kutu Nargile Melası, 253 Paket 35 gramlık Kutu Nargile Melası, 24 Paket 400 gramlık toplam 9.6 Kg Kaçak Çay ele geçirildi. Ele geçirilen kaçak ürünlerin yaklaşık piyasa değeri 500.000 TLdir.
E.G ve G.G isimli şüpheliler hakkında adli işlemler adli makamlarca yapılmaktadır.
Suç ve suçlularla etkin mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.
Benzer Haberler
8 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası olan şahıs yakalandı
Avukat Ezgi, son yolculuğuna uğurlandı
Erzincan’da iki otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.
Trafik kazasında 1’i çocuk 4 kişi yaralandı
Erzincan’da çıkan ev yangını paniğe neden oldu
Uyuşturucu Operasyonu
Erzincan’da FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Operasyonu
Dolandırıcılara Baskın