Telefon
WhatsApp
İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Sayın Valimizin Başkanlığında Yapıldı
2023 yılı 1’inci İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Sayın Valimiz Mehmet Makas başkanlığında gerçekleştirildi.
 
Erzincan Valisi Mehmet Makas başkanlığında AFAD Toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, EBYÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Çağrı Çırak, Vali Yardımcısı Ömer Özbay, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hakan Dedebağı, İlçe Kaymakamları, belediye başkanları, yatırımcı kurum ve kuruluşların bölge temsilcileri ve il müdürleri katıldı.
 
Toplantının başlangıcında değerlendirmelerde bulunan Vali Mehmet Makas, ilimizin her yönden kalkınması ve gelişmesi, hemşehrilerimizin refahı için 2022 yılında yapılan ve 2023 yılında yapılacak olan çalışmalar nedeniyle yatırımcı kurumların il ve bölge temsilcilerine teşekkür etti. Sayın Valimiz konuşmasının devamında, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın şiarıyla derdimiz insanlarımızın aldığı hizmetler bağlamında tüm Erzincan'da memnuniyet oluşturmak. 2022 yılında bu memnuniyeti oluşturdunuz. Hepinize teşekkür ediyorum. 2023 yılında da çok hızlı bir şekilde üzerinize düşen görevleri ifa edeceğinize, yatırımları yapacağınıza dair inancımız tamdır." dedi
Vali Makas'ın değerlendirmelerinin ardından Erzincan Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Engin Ustaoğlu tarafından ilimizdeki yatırımlara ait veriler ile ekonomik göstergelere ilişkin sunum yapılarak, veriler salonda bulunan katılımcılar ile paylaşıldı.
Daha sonra sırasıyla yatırımcı kuruluşların il genelinde yürüttükleri çalışma ve projeler hakkında kurum yöneticileri tarafından sunum eşliğinde bilgiler verilerek, koordinasyonu gerektiren konularda ilgili birim yöneticileri ile fikir alışverişinde bulunuldu.
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!