Hastane ’de Yaşlılar Günü Etkinliği
"18-24 Mart Ulusal Yaşlılar Haftası" etkinlikleri kapsamında Dr.Öğr.Üyesi Ersan Gürsoy tarafından "Sağlıklı Yaşlanma" konulu eğitim verildi.
Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan ve poliklinik hizmetlerinden faydalanmak için hastaneye başvuran yaşlı hasta ve hasta yakınlarına yönelik "18-24 Mart Ulusal Yaşlılar Haftası" etkinlikleri kapsamında Dr.Öğr.Üyesi Ersan Gürsoy tarafından "Sağlıklı Yaşlanma" konulu eğitim verildi.
Ayrıca Psikolog Leyla Şule Orhun, Diyetisyen Ülkü Güleç Özkirişçi ve Fizyoterapist Halil Cüneray tarafından "Yaşlılıkta Psikoloji, Beslenme ve Egzersiz" konuları hakkında katılımcılara eğitim verildi. Etkinliğe Hemşire Büşra Gizem Doğan da yan flüt dinletisiyle katıldı.
Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliğe Başhekim Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, Sağlık Hizmetleri Müdürü Nurcan Keçeci ve hastane yöneticileri de katıldı.
Program sonunda bu gibi eğitici faaliyetlerin önemine değinen Başhekim Kuyrukluyıldız, etkinliğin düzenlemesine katkıda bulunan herkese teşekkürlerini iletti.
Benzer Haberler
BKÜ Bayileri Erzincan’da da Denetlendi!
Kuduz Aşılaması Yıl Boyunca Sürüyor
Bayramda Güvenli Gıda İçin Denetimler Sürüyor
Aktif Kanatlı Sürvey Çalışması
Sivri Sinek ve Kara Sinek İlaçlama Çalışmalarına Başladı
Kurban Kesim Yerleri Denetlendi
Mezbahaların denetimleri aralıksız devam ediyor
Şifa arayanların uğrak yeri