Erzincanlı Milli Sporculardan Bir Altın Bir Gümüş Madalya
2024 Badminton Turnuvasında; Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübünden milli sporcuları Zehra Erdem ve Yasemen Bektaş ile Erzincan Türk Telkom Sppr Kulübünden Emre Sönmez ülkemizi temsil etiler.
29 Mayıs-1 Haziran 2024 tarihleri arasında Almanya'da düzenlenen Yonex Bonn International 2024 Badminton Turnuvasında; Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübünden milli sporcuları Zehra Erdem ve Yasemen Bektaş ile Erzincan Türk Telkom Sppr Kulübünden Emre Sönmez ülkemizi temsil etiler.
55 ülkeden katılan sporcularla devam eden turnuvada, çift kadınlarda 32 çift kadın sporcudan Erzincan İl Özel İdaresi sporcuları Zehra Erdem ve Yasemen Bektaş finalde Tayland'lı sporcuları yenerek 1'inci olmuş ve ülkemize altın madalya kazandırdılar.
Yine 42 çiftin yarıştığı karışık çiftler branşında Erzinacan İl Özel İdaresi milli sporcusu Yasemen Bektaş ve patneri Erzincan Türk Telkom Spor kulübü sporcusu Emre Sönmez birlikte 2'nci olup, ülkemize gümüş madalya kazandırdılar.
Benzer Haberler
Off-road yarışları nefesleri kesti
2024 Dünya Kaykay İniş Şampiyonası
Erzincanlı Milli Sporculardan Bir Altın Bir Gümüş Madalya
A Milli Kadın Futbol Takımı Erzincan’da 1-0 Galip Geldi
Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü Türkiye Üçüncüsü
Erzincanlı Sporculardan Büyük Başarı
Erzincan Müftülüğü İzci Ekibi Her Pazar Takım Çalışması Ekinliklerini Sürdürüyor
Başarılı Sporcudan EBYÜ Rektörüne Ziyaret