Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü Türkiye Üçüncüsü
Rize ilinde 8-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılan U13 Türkiye Badminton Şampiyonası'nda Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü sporcuları Ferdi yarışmalarda 2 birincilik birde 3'üncülük aldılar.
Rize ilinde 8-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılan U13 Türkiye Badminton Şampiyonası'nda Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü sporcuları Ferdi yarışmalarda 2 birincilik birde 3'üncülük aldılar.
Tek erkeklerde ve çift erkeklerde Kaan Erçetin iki Türkiye şampiyonluğu kazanırken yine çift bayanlarda Asya Çinkır Türkiye 3'üncüsü olarak şampiyonada büyük bir başarıya imza atılar.
Erzincan'ı temsilen şampiyonaya katılan Erzincan İl Özel İradesi Spor Kulübü, takımlar kulüp sıralaması puanlamasında da 140 klüp içerisinde Türkiye 3'üncüsü olmuştur.
Benzer Haberler
Off-road yarışları nefesleri kesti
2024 Dünya Kaykay İniş Şampiyonası
Erzincanlı Milli Sporculardan Bir Altın Bir Gümüş Madalya
A Milli Kadın Futbol Takımı Erzincan’da 1-0 Galip Geldi
Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü Türkiye Üçüncüsü
Erzincanlı Sporculardan Büyük Başarı
Erzincan Müftülüğü İzci Ekibi Her Pazar Takım Çalışması Ekinliklerini Sürdürüyor
Başarılı Sporcudan EBYÜ Rektörüne Ziyaret