Ergan Dağında Çalışmlalar Devam Ediyor
Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu Ergan Dağı Kayak Merkezinde incelemelerde bulunarak yapımı devam eden bungalov evler, karavan park yeri ve Ardıçlı Gölü kenarındaki çalışmalarla ilgili olarak Vali Yardımcısı / İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emre Canpolat'tan bilgi aldı.
Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu Ergan Dağı Kayak Merkezinde incelemelerde bulunarak yapımı devam eden bungalov evler, karavan park yeri ve Ardıçlı Gölü kenarındaki çalışmalarla ilgili olarak Vali Yardımcısı / İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emre Canpolat'tan bilgi aldı.
Vali Aydoğdu, Ergan Dağı Kayak Merkezi'nin Türkiye'nin en uzun ve en güzel pistlerine sahip olduğunu, tüm kayakseverleri önümüzdeki kayak sezonunda da en iyi şekilde ağırlamak için gerekli çalışmaların devam ettiğini belirterek, "Kayak Merkezi’mizi, kayak sezonu dışında da yerli ve yabancı turistlerin, hemşehrilerimizin 12 ay boyunca faydalanacağı bir merkez haline getirmenin gayreti içerisindeyiz. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz." dedi
Benzer Haberler
Sıcak Asfalt Çalışmaları devam ediyor
İl Genel Meclis Başkanı Şireci, Gazeteciler Günü ve Basın Bayramını Kutladı
Milletvekili Karaman, Gazeteciler Günü ve Basın Bayramını Kutladı
Kabadayı, Gazeteciler Gününü Kutladı
Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu’nun, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Başkan Aksun'dan Mesaj
Ergan dağı doğa sporları festivali başladı
Yatırımlar ve çalışmalar yerinde incelendi.