Telefon
WhatsApp
Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vali Yardımcısı Ömer Özbay, Belediye Başkan Yardımcıları, birim Müdürleri ve Tiyatro severler "Dikkat Yalan Çıkabilir!" tiyatrosunu beğeni ile izlediler.
Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan ve sanatsal faaliyetlerine devam etmekte olan Sahne Tiyatrosu, 2 gün boyunca sahnelediği ve 520 kişiye oynadığı "Dikkat Yalan Çıkabilir!" oyunuyla tiyatro severlere yine eğlenceli saatler yaşattı.
Yönetmenliğini Özge Öz’ün yaptığı oyunda; Faruk Çelik, Mehmet Meşe, Ezgi Nur Günüşen, Ender Balcı, Furkan Güner, İclal Emirler ve Sevmen Hilayda Taş rol aldı. Ses ve Işık Yönetmenliğini Burhan Çelik’in, oyunun 2. yönetmenliğini Anıl Samancı’nın, Genel Sanat Yönetmenliğini Ferruh Erkan'ın yaptığı oyunda mirastan men olmamak için annesine yalan söyleyen bir gencin başından geçen olaylar komedi formatında seyircilere aktarıldı.
Tek perde olarak oynanan tiyatro oyunu Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tiyatro salonunda ücretsiz olarak sahnelendi ve toplamda 520 tiyatro sever ile buluştu.
Bu oyunla toplam 2 sahne alan Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sahne Tiyatrosu, yeni dönemde ve yeni oyunlarla vatandaşlarımızın karşısına çıkmak için çalışmalarına devam ediyor.
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!