Telefon
WhatsApp
Belediye Başkanı Bekir Aksun’dan 24 Kasım Öğretmenler günü mesajı
boem22

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkan Aksun, yayınladığı mesajında; Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten duygularımla kutluyorum dedi.

Belediye Başkanı Bekir Aksun, mesajında şunları ifade etti; “Milletimizin ruh ve karakterine biçim veren, bugünün mimarı, yarınların hazırlayıcısı muhterem öğretmenlerimize çok şey borçlu olduğumuz iyi bilinmelidir.

Sahip oldukları bilgi, kültür ve deneyimi kuşaklara aktaran öğretmenlerimiz, sosyolojik sürekliliğin sağlanmasına da büyük bir katkı sağlamaktadır. Gelecek nesillerin yetişmesinde en önemli rol öğretmenlerimizindir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın çağın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip olmaları, tarihimize ve milli kültüre bağlı, evrensel değerlere açık, aklı hür, vicdanı hür kişiler olarak yetişmeleri için bin bir fedakârlık gösterdiğiniz için sizlere şükran duygularımı ifade etmek istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere hayatını kaybeden tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, emekli olan ve görevine devam eden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten duygularımla kutluyorum.” dedi

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!