Telefon
WhatsApp
Aktürk, Güven Tazeledi

Erzincan Baro Başkanı Adem Aktürk, hafta sonu yapılan olağan genel kurulda güven tazeleyerek üçüncü kez Baro Başkanlığına seçildi.

Erzincan Barosunda yapılan Olağan Genel Kurulu'nda avukatlar sandık başına gitti. İki adayın başkanlık için yarıştığı kongrede 183 avukat oy kullandı. Oyların 110'unu alan Av. Adem Aktürk, yeniden Erzincan Barosu başkanlığa seçildi.

Baro Başkanı Adem Aktürk, birlikte çalıştığı yönetim kurulu ve baro çalışanlarına bir kez daha teşekkür ederek, kendisine ve yönetim kurulu üyelerine verilen sorumluluğu hakkıyla yerine getirmenin onuru ve gururu içinde olduklarını belirtti.

Aktürk; “Baromuzun bugün Olağan Genel Kurulu'nda avukat arkadaşlarımız oyları ile bana baro başkanlığı görevini üst üste üçüncü kez tevdi etmişlerdir. Görevim süresince tarafsızlığımızı koruyarak tüm meslektaşlarımızın yanında yer aldık. Meslek onurumuza yakışan bir şekilde etkin, çalışkan, duyarlı, hukukun üstünlüğü ve yargı bağımsızlığı ilkelerine bağlı bir baro olmak için çabaladık. Yapacağımız çok şey var. Benimle birlikte aldıkları oylarla yönetime girmeye hak kazanan arkadaşlarla el ele verip güzel hizmetler vereceğime inanıyorum. Herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!