Telefon
WhatsApp
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle EBYU Engelli Öğrenci Birimi, EBYU Kayak Kulübü, EBYU Evliya Çelebi Seyahat Turizm ve Gastronomi Kulübü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından etkinlik düzenlendi.

Üniversite Yalnızbağ Yerleşkesi Spor Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte  Üniversite engelli öğrencileri ve Milli Eğitime bağlı özel eğitim okullarından katılan öğrenciler spor tırmanış, futbol, voleybol ve bocce gibi spor faaliyetleri yaptı.

Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Cemalettin Budak ve Turizm Meslek Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Necibe Şen nezaretinde kulüp öğrencileri tarafından gerçekleşen programda  Engelli Öğrenci Birim Koordinatörü Prof. Dr.  Papatya Karakurt da  Dünya Engelliler Günü konuşması yaparak  engelin  gönülde olmaması temennisinde bulundu.

Programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Engelli Öğrenci Birim Koordinatörü Prof. Dr. Papatya Karakurt, Spor Bilimleri Fakültesi Prof. Dr. Mergül Çolak, Öğretim Üyeleri ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü personeli katılım sağladı.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!