Telefon
WhatsApp
10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı
boem22
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ebediyete İntikalinin 84’üncü yıl dönümü münasebetiyle anma programları düzenlendi.

Müftülük konferans salonunda Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi tarafından düzenlenen Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anma programına; Vali Mehmet Makas, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutan Vekili Tuğgeneral Ahmet Kasa, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, il protokolü, askeri ve sivil erkan, siyasi parti il temsilcileri, gaziler ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Tarih Öğretmeni Sibel Kafkas tarafından, “Atatürk’ü Nasıl Anlamalıyız” konulu konuşma yapıldı. Program daha sonra öğrenciler tarafından şiirlerin okunması, Atatürk Oratoryosu ve Atatürk temalı resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesi ile sona erdi.
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!